Uw contactpersonen bij Theben
Home > Contact > Contactpersonen

Uw contactpersonen bij Theben

Theben-producten worden via de groothandel en vakhandel verkocht. Hieronder vindt u uw contactpersoon:

       
Edwin Hannink

Edwin Hannink
Oost Nederland

Theben Nederland
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

 

Tel. +31 55 2020000
Fax +31 55 2020001
Mobile +31 6 10609335

 

edwin.hannink@theben.de

Jos Jansen Theben

Jos Jansen
Zuid Nederland

Theben Nederland
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

 

Tel. +31 55 2020000
Fax +31 55 2020001
Mobile +31 6 10609349

 

jos.jansen@theben.de

Jerry Palstra Theben

Jerry Palstra
West Nederland

Theben Nederland
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

 

Tel. +31 55 2020000
Fax +31 55 2020001
Mobile +31 6 53310401

 

jerry.palstra@theben.de

Jan Kolthof, Theben Nederland

Jan Kolthof
Noord en Midden Nederland

Theben Nederland 
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

 

Tel. +31 55 2020000
Fax +31 55 2020001
Mobile +31 6 5757 1105

 

jan.kolthof@theben.de

Arjan Kingma Theben
Arjan Kingma
Technische ondersteuning
 
Theben Nederland
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

 

Tel. +31 55 2020000
Fax +31 55 2020001
Mobile +31 6 13705108

 

arjan.kingma@theben.de

Alexandra Kuiper-Huls Theben
Alexandra Kuiper
Verkoop binnendienst
 
Theben Nederland
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

 

Tel. +31 55 2020000
Fax +31 55 2020001

 

alexandra.kuiper@theben.de

Linda Schulte Theben
Linda Schulte
Verkoop binnendienst/ marketing
 
Theben Nederland 
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

 

Tel. +31 55 2020000
Fax +31 55 2020001

 

linda.schulte@theben.de